рус укр
Укрелком - логотип електростанція трансформатори
 
Головна Продукція   Монтажні роботи Вакансії Контакти  
 
каталог продукції
Комплектні трансформаторні підстанції

Розподільні шафи
 
Високовольтні вимикачі, роз'єднувачі, магістральний шинопровід
 
Трансформатори масляні
 
Трансформатори сухі
 
Завантажити повний каталог продукції Завантажити каталог продукції
 
 
продукція на складі В наявності на складі

 
Сухі трансформатори   Сухі трансформатори
з епоксидною ізоляцією
GEAFOL від компанії
«SIEMENS Zrt.»
 
 
 
вимикачі навантаження, сухі трансформатори, комплекті трансформаторні підстанції, масляні трансформатори.

Ласкаво просимо!

      Компанія «УкрЕЛКОМ ЛТД» працює на українському електротехнічному ринку з 2003 року. Сьогодні підприємство динамічно розвивається , і його продукція завоювала довіру споживачів оптимальним поєднанням високої якості і професійного сервісу. Підприємство займається розробкою, проектуванням, виробництвом, монтажем та налагодженням електротехнічного обладнання. Ми поставляємо електротехнічну продукцію власного виробництва, а також провідних вітчизняних і зарубіжних виробників.
Продукція

Комплектні трансформаторні підстанції (КТП) Високовольтні вимикачі роз'єднувачі, магістральний шинопровід Трансформатори масляні
Комплектні трансформаторні підстанції (КТП) Високовольтні вимикачі роз'єднувачі, магістральний шинопровід
ВНР ВНА РВЗ РЛНД
Трансформатори масляні
Розподільні шафи трансформатори сухі  
Розподільні шафи Трансформатори сухі  

 

29.04.2016

У червні місяці ПАТ «Івано-Франківськцемент» проводив тендер на поставку двох сухих трансформаторів потужністю 1600 кВА 6 / 0,4 кВ. У тендері взяли участь представники всіх світових брендів виробників трансформаторів; такі як - ABB, Sсhneider Electric, Siemens, Тезар, Elettromeccanica Piossasco і інші.
В результаті складних торгів наша компанія перемогла на даному тендері і уклала Контракт з ПАТ «Івано-Франківськцемент» на поставку сухих трансформаторів

01.03.2016

У наприкінці 2015 року наше підприємство уклало Договір на поставку електрообладнання з компанією ТОВ « Гідросила Білорусь » м.Гомель Республіка Білорусь . Дане підприємство провело тендер , і ТОВ « УкрЕЛКОМ ЛТД » перемогло , обійшовши при цьому за ціною місцевих білоруських виробників .

9.11.2015

У жовтні місяці нашим підприємством було виграно черговий тендер на поставку електрообладнання для АТ « Телас » м.Тбілісі . Це комплект осередків КСВ на вакуумних вимикачах ВВ / TEL і комплектна трансформаторна підстанція для міських мереж 2КТПГС - 630 кВА .

 
 
веб-дизайн