рус укр
Укрелком - логотип електростанція трансформатори
 
Головна Продукція   Монтажні роботи Вакансії Контакти  
 
каталог продукції
Комплектні трансформаторні підстанції (КТП)

Високовольтні вимикачі, роз'єднувачі
 
Вимикач вакуумний ВВ/EL
 
Шафи високої напруги ШВН
Ячейки КСО
 
Трансформатори масляні
 
Трансформатори сухі
 
Комплектна трансформаторна підстанція (загальнопромислові)
 
Магистральний шинопровід на струм до 2500А
 
Шафи одностороннього обслуговування (панелі ЩО)
 
Комплектні розподільчі пристрої
 
Разєднувачі високовольтні
 
Віброопори для трансформаторів
 
Кожух захистний для трансформаторів сухих
 
Привод ПР 10, ПР 11
 
Конденсаторні установки ККУ - 0,4
 
Завантажити повний каталог продукції Завантажити каталог продукції
 
 
продукція на складі В наявності на складі

 
Сухі трансформатори   Сухі трансформатори
з епоксидною ізоляцією
GEAFOL від компанії
«SIEMENS Zrt.»
 
 
 
вимикачі навантаження, сухі трансформатори, комплекті трансформаторні підстанції, масляні трансформатори.
Ласкаво просимо!

      Компанія «УкрЕЛКОМ ЛТД» працює на українському електротехнічному ринку з 2003 року. Сьогодні підприємство динамічно розвивається, і його продукція завоювала довіру споживачів оптимальною комбінацією високої якості та професійної послуги. Підприємство займається розробкою, проектуванням, виробництвом, монтажем та налагодженням електротехнічного обладнання. Ми поставляємо електротехнічну продукцію власного виробництва, а також провідних вітчизняних та зарубіжних виробників.Наше підприємство ТОВ «УкрЕЛКОМ ЛТД» є офіційним партнером компанії «Siemens Zrt» з постачання силових трансформаторів на територію України. У 2019 нашою компанією тільки для сонячних електростанцій було поставлено близько 80 штук силових трансформаторів виробництва компанії Siemens. Особливо хороші ціни у Siemens на трансформатори напругою по високій стороні 35 кВ. Дані ціни краще не тільки ніж у зарубіжних конкурентів (Туреччина, Італія, Німеччина), а й місцевих українських виробників. А якість трансформаторів на порядок вище.


Підприємство ООО «УкрЕЛКОМ ЛТД» сертифікувало свою продукцію (комплектні трансформаторні підстанції та масляні силові трансформатори) на відповідність стандартам і нормам, які введені в Україні. У нашій країні з 2018 року було прийнято рішення про скасування застарілих державних стандартів і про перехід на Європейські стандарти

                                                            


 

01.02.2021

КТП-400 10 0,4 (кк) (з ТМГ-400)

Наше підприємство з перших чисел січня Нового року приступило до роботи. Незважаючи на складну ситуацію, в січні були виготовлені і відвантажені перші комплектні трансформаторні підстанції цього року. Крім цього, зросла кількість запитів на КТП і масляні трансформатори.

16.07.2020

Міжнародна благодійна організація «Людина в біді» звернулася до компанії «УкрЕЛКОМ ЛТД» на предмет поставки електрообладнання для відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу. Зокрема необхідно було відновити роботу насосної станції для подачі води в регіон.

26.04.2020

Чергова поставка компанія «УкрЕЛКОМ ЛТД» для ТОВ «Альфа Генерація», м. Запоріжжя - КТПММ -1000 виготовлена і прийнята відповідно до обов'язковими вимогами державних стандартів, діючої технічної документації і визнана придатною для експлуатації.

 
 
веб-дизайн