рус укр
Укрелком - логотип електростанція трансформатори
 
Головна Продукція   Монтажні роботи Вакансії Контакти  
 
каталог продукції
Комплектні трансформаторні підстанції (КТП)

Високовольтні вимикачі, роз'єднувачі
 
Вимикач вакуумний ВВ/EL
 
Шафи високої напруги ШВН
Ячейки КСО
 
Трансформатори масляні
 
Трансформатори сухі
 
Комплектна трансформаторна підстанція (загальнопромислові)
 
Магистральний шинопровід на струм до 2500А
 
Шафи одностороннього обслуговування (панелі ЩО)
 
Комплектні розподільчі пристрої
 
Разєднувачі високовольтні
 
Віброопори для трансформаторів
 
Кожух захистний для трансформаторів сухих
 
Привод ПР 10, ПР 11
 
Конденсаторні установки ККУ - 0,4
 
Завантажити повний каталог продукції Завантажити каталог продукції
 
 


продукція на складі В наявності на складі

 
Сухі трансформатори   Сухі трансформатори
з епоксидною ізоляцією
GEAFOL від компанії
«SIEMENS Zrt.»
 
 
 
вимикачі навантаження, сухі трансформатори, комплекті трансформаторні підстанції, масляні трансформатори.
Фасад Укрелком

Про УкрЕЛКОМ, виробника трансформаторів і високовольтного устаткування

Компанія «УкрЕЛКОМ» працює на українському електротехнічному ринку з 2003 року. Сьогодні підприємство динамічно розвивається, і його продукція завоювала довіру споживачів оптимальним поєднанням високої якості і професійного сервісу.

Підприємство займається розробкою, проектуванням, виробництвом, монтажем та налагодженням електротехнічного обладнання. Ми поставляємо електротехнічну продукцію власного виробництва, а також провідних вітчизняних і зарубіжних виробників.

Стратегічною метою нашого підприємства є виробництво високотехнологічного енергозберігаючого якісного обладнання, здатного задовольнити запити всіх учасників електротехнічного ринку. У зв'язку з цим конструкторський відділ у своїй роботі максимально використовує останні досягнення науки і техніки з урахуванням специфічних вимог монтажних організацій і кінцевих споживачів.

У списку основних пропозицій «УкрЕЛКОМ»:

- КТП загальнопромислового призначення на комплектації провідних виробників (Sсhnеider Electric, Siemens, Moeller, ABB и т.д.);
- комплектні розподільчі пристрої КРУ 6 (10), ячейки КСО, ЩО панелі;
- сухі трансформатори 100-3150 кВА виробництва компанії Siemens;
- масляні трансформатори ТМГ 25-2500, ТМГ 630-2500 / 6-10 кВ;
- вимикачі навантаження ВНР напругою 6 & Ndash; 10 кВ;
- КТП для термообробки бетону та грунту КТПТО-80.;

Вся продукція ТОВ & Quot; УкрЕЛКОМ & Quot; по системі сертифікована УкрСЕПРО. Крім того, все обладнання, яке випускається під маркою & Quot; УкрЕЛКОМ & Quot;, має сертифікати відповідності Держстандарту Росії.

З 2007 року на підприємстві впроваджена система менеджменту якості ISO 9001: 2000, що підтверджується відповідним сертифікатом, виданим незалежним органом по сертифікації &Ndash; &Quot компанією; ТЮФ Норд Україна &Quot; . Наша компанія щорічно успішно проходить міжнародний аудит і підтверджує високий рівень менеджменту якості.

У 2010 році система менеджменту якості була перевірена і відповідає вимогам стандарту ISO 9001: 2008 на всі види діяльності компанією ТОВ (сертифікація). Компанія щорічно успішно проходить міжнародний аудит і підтверджує високий рівень менеджменту якості.

Наше підприємство є офіційним партнером компанії Siemens по реалізації сухих трансформаторів на території України і щітовіком компанії Sсhneider Electric, активно співпрацюємо з такими провідними компаніями, як Moеller, АВВ, Legrand та ін.

Зусилля нашого колективу завжди спрямовані на створення спеціалізованих унікальних і комплексних рішень для наших клієнтів, і як результат & Ndash; велика затребуваність нашої продукції на ринку і її висока репутація. Наша продукція розрахована на замовників, для яких якість є пріоритетом. Ми надаємо нашим клієнтам високу якість, проектний сервіс, комплексність поставки, гарантії і післягарантійне обслуговування.

Весь колектив компанії дотримується наступних принципів:

Думай про партнерів —робота кожного співробітника в компанії спрямована тільки на турботу про партнерах і визначається їх вимогою.

Піклуйся про співробітників — формуючи професійний колектив, ми створюємо безцінний актив для роботи, забезпечуючи йому на робочому місці всі умови для якісного виконання своїх обов'язків.

Підвищуй якість — безперервний щоденний контроль якості на всіх стадіях виробничого процесу.

Вдосконалюй технологію — тільки сучасні технології, потужна виробнича база дозволяють всьому колективу комфортно і професійно виконувати свою роботу. Тільки нові технології можуть дати професійну лідерство.

 

 
презентаційний ролик про наше підприємствоПрезентаційний ролик про наше підприємство

 

 
 
веб-дизайн