рус укр
Укрелком - логотип електростанція трансформатори
 
Головна Продукція   Монтажні роботи Вакансії Контакти  
 
каталог продукції
Комплектні трансформаторні підстанції (КТП)

Високовольтні вимикачі, роз'єднувачі
 
Вимикач вакуумний ВВ/EL
 
Шафи високої напруги ШВН
Ячейки КСО
 
Трансформатори масляні
 
Трансформатори сухі
 
Комплектна трансформаторна підстанція (загальнопромислові)
 
Магистральний шинопровід на струм до 2500А
 
Шафи одностороннього обслуговування (панелі ЩО)
 
Комплектні розподільчі пристрої
 
Разєднувачі високовольтні
 
Віброопори для трансформаторів
 
Кожух захистний для трансформаторів сухих
 
Привод ПР 10, ПР 11
 
Конденсаторні установки ККУ - 0,4
 
Завантажити повний каталог продукції Завантажити каталог продукції
 
 


продукція на складі В наявності на складі

 
Сухі трансформатори   Сухі трансформатори
з епоксидною ізоляцією
GEAFOL від компанії
«SIEMENS Zrt.»
 
 
 
вимикачі навантаження, сухі трансформатори, комплекті трансформаторні підстанції, масляні трансформатори.

 

 

ТРАНСФОРМАТОР

 

Трансформатор

Трансформатор - статичний електромагнітний пристрій, що має дві або більше число індуктивно-пов'язаних обмоток і призначений для перетворення за допомогою електромагнітної індукції однієї (первинної) системи змінного струму в іншу (вторинну) систему змінного струму. Трансформатори широко використовуються в промисловості та побуті для різних цілей.

За призначенням трансформатори поділяють на силові загального і спеціального застосування. Силові трансформатори загального застосування використовуються в лініях передачі і розподілу електроенергії. Для режиму їх роботи характерна частота змінного струму 50 Гц і дуже малі відхилення первинного і вторинного напруг від номінальних значень. До трансформаторів спеціального призначення відносяться силові спеціальні (пічні, випрямні, зварювальні, радіотрансформатори), вимірювальні і випробувальні трансформатори, трансформатори для перетворення числа фаз, форми кривої ЕРС, частоти і т.д.

Принцип дії трансформатора.

Дія трансформатора заснована на явищі електромагнітної індукції. Найпростіший трансформатор складається з сталевого магнітопроводу і двох розташованих на ньому обмоток. Обмотки виконані з ізольованого проводу та електрично не пов'язані. До однієї з обмоток подається електрична енергія від джерела змінного струму. Цю обмотку називають первинної. До іншої обмотці, званої вторинної, підключають споживачі.

При підключенні трансформатора до джерела змінного струму (електричної мережі) в витках його первинної обмотки протікає змінний струм, утворюючи змінний магнітний потік. Цей потік проходить по магнітопровода трансформатора і, пронизуючи витки первинної і вторинної обмоток, індукує в них змінні електрорушійної сили. Якщо до вторинної обмотці приєднаний будь-якої приймач, то під дією цієї сили по її ланцюга проходить струм.

При підключенні первинної обмотки трансформатора до мережі змінного струму через цю обмотку проходить деякий струм, званий струмом холостого ходу. При включенні навантаження по вторинній обмотці трансформатора починає проходити струм, при цьому збільшується і струм, що проходить по первинній обмотці. Чим більше навантаження трансформатора, т. Е. Електрична потужність і струм, що віддаються його вторинної обмоткою підключеним до неї приймачів, тим більше електрична потужність і струм, що надходять з мережі в первинну обмотку.

 

 

 

 

 
 
веб-дизайн